• 444 90 93
  • info@halbes.com.tr

Alternatif Aydınlatma Sistemleri

 

Yenilenebilir enerji ile sizlerde bölgenizde elektrik kaynağına ihtiyaç duymadan aydınlanma sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Halbes’in benzerlerinden kanat profili ile ayrıldığı bu yenilikçi üründe, bütün aydınlatma sorunlarınıza yüzde 100 çözüm getiriyoruz. Çiftliklerin çevre aydınlatmalarında, yayla yollarının aydınlatılmasında ve elektriğin problem olduğu her noktada yenilenebilir enerji sistemleriyle hem ekonomik hem de sonsuz bir enerji kaynağı ile bedava aydınlanmanın keyfini yaşarsınız.

Günümüzde belediyeler aydınlatma sistemleri için bölge elektrik dağıtım firmalarına ücret ödememektedirler. Oysa basit bir hesapla olaya yaklaşıldığında ülkemizin enerjisinin yüzde 72’sini ithal ettiğini düşünürsek, belediyelerin ücretsiz diye düşündüğü elektriğin bütün ülkeye mal olduğunu görebiliriz. Dolayısıyla yakın gelecekte bütün belediyeler ve beldeler, ücret ödemediği elektrik fiyatlarını yenilenebilir enerji ile uzun vadede çözüm arayışlarına gireceklerdir.

Bütün vatandaşlarımızın faydalanabileceği bir sistem olarak hibrit (güneş + rüzgar enerjisi) ile çalışan hem ekonomik hem de yerli bir teknolojiyi en uygun fiyatlarla, adrese ve montaja teslim şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizlerde yenilenebilir enerji ile çalışan, rüzgar ve güneş enerjisinden faydalanan aydınlatma sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Rüzgar enerjisinin en verimli üretimi halbes enerji tarafından kendisine ait olan ikili kanat profili aracılığıyla gerçekleşmektedir. Benzerlerinden en önemli farkı da zaten rüzgar türbinlerinin verimlilik açısından yüzde 43 daha fazla olmasıdır. Halbes enerjinin, üretimini gerçekleştirdiği rüzgar türbinlerinin gerek aydınlatma gerek ev tipi olanları bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliktedir. Güneş paneli ve rüzgar türbinin senkron çalışması sonucu ortaya çıkan aydınlatma sistemlerinde kesinlikle bir güç kaynağına veya şehir şebekesine ihtiyaç duymazsınız. Güneş panelleri ve rüzgar türbinleri birbirini her zaman destekleyecek şekilde planlanır ve yılın 365 günü aralıksız çalışma prensibine dayanır. 3 gün boyunca ne güneş ne de rüzgar olmasa bile çalışabilecek şekilde ayarlanır. Nitekim bu da ürüne ihtiyaç duyulması durumunda müşterilerimizin hiçbir zaman mağduriyet yaşamaması için planlanmıştır.

Unutmayalım ki enerji bir medeniyettir.