• 444 90 93
  • info@halbes.com.tr

Ankara Eryaman, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Meslek Lisesi 20kW

Ankara İli Eryaman İlçesinde Türkiye’nin ilk ve tek yenilenebilir enerji meslek lisesi olan bu okul, Türkiye’nin en prestijli projelerinden birisi olmaya adaydır. Avrupa Birliği projesi ile hayata geçen bu okulun dünyada bir eşi, ‘Manhattan’dadır. Türkiye’nin bu prestijli projesinde Halbes Enerji olarak yer almak bizler içinde gurur kaynağı olmaktadır. Hibrit olarak planlanan proje de en son teknoloji ve verimlilik bilgileri esas alınarak gerekli çalışmalar yapıldı. Halbes yenilenebilir enerji kaynakları açısından, Türkiye’nin tek gerçek yerli üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yenilenebilir enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak için Halbes Rüzgar Türbinleri ve hibrit sistemlerinden sizlerde faydalanabilirsiniz.
20 kW Rüzgar Türbini ve 20 kW Hibrit Sistemin Uygun Kullanım Alanları: Proje tesisleri, Orta ve küçük ölçekli üretim tesisleri, Çiftlik evleri, çiftlikler, tarım arazileri için sulama yerleri, yenilenebilir enerji kaynaklı sulama tesisleri, hibe desteği kapsamında sera projelerinin yenilenebilir enerji ile desteklenmesi, tarım ve kalkınma (TKDK) Yenilenebilir enerji projesinde kullanım gibi yerlerde değerlendirilmektedir.